Her firmanın kuruluşunda ulaşılması hedeflenen bir nokta bulunmaktadır.

Bu ulaşılması planlanan noktaya doğru yürürken, birlikte yürüdüğünüz insanların da sizinle aynı gayeyi taşıması gerekmektedir. Bu, başarıyı getiren hedef birliğidir. Armony Global olarak kuruluşumuzda sektörün en iyisi olma ve bu noktaya; sevgiyle, ahenkle ve iş birliği ile ulaşmayı hedefe koyduk.

Belirlediğimiz bu misyonumuzu bizimle çalışma arkadaşı olan tüm çalışanlarımızla paylaşarak gerçekleştirmeyi hedefledik. Bu hedefe hep birlikte ulaşma amacıyla kararlılıkla yürümekteyiz.

 

Armony Global: En İyi Olma Yolunda Kararlı Olma

Günümüzde lojistik alanında ve taşımacılık sektöründe pek çok firma bulunmaktadır. Bu firmalar yaptıkları çalışmalarla rekabet halindedir. Bu firmalar arasında yaşanan rekabette sektörün en iyileri arasında yer alabilmek için rakip olma yolunda değil iş birliği yolunda inançla ve samimiyetleçalışmaktayız. Çalışanlarımızda bulunmasını istediğimiz vasıfları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Verilen hizmetlerde %100 müşteri memnuniyeti sağlamak
  • Yapılan işi zamanında ve en doğru şekilde yapmak
  • Her zaman güvenilir olmak
  • Sürekli yenilikçi ve pozitif olmak
  • Öğrenme konusunda açık olmak
  • İnsana, tüm canlılara ve doğaya saygılı olmak
  • Yapılan işlerde profesyonel olmak

Misyonlarımız ve Armony Global Hizmetleri

Armony Global olarak bir dünya şirketi olma hedefimiz bulunmaktadır. Bu hedefe ulaşma yolunda yapmış olduğumuz yurtiçi hizmetlerde profesyonel, işine motive olmuş, kendini geliştirmiş çalışanlarımızla yürümekteyiz. Ayrıca ülkemizdeki taşımacılık sektöründe alanında uzmanlaşmış firmalar arasında yer alan Armony Global dünyadaki bu alanda yaşanan yenilikleri takip etmektedir. Sektörün ihtiyaçlarının güncellenmesi ve yenidünya düzeninde oluşan rekabette yer alabilmek için tüm gücümüzle çalışmaktayız.

Armony Global Olarak Var Oluş Sebebimiz

Taşımacılık alanında yapabileceğimiz hizmetleri iş birliği, güven ve ahenk çerçevesinde çalışmak firma olarak misyonumuzu oluşturmaktadır. Bu sektörde en kaliteli hizmeti dünya standartlarında vermeye çalışma düşüncesiyle yola çıkmış bulunmaktayız. Bu yolda karşılaşacağımız tüm sıkıntıları çalışma azmimiz ile yenerek başarıya ulaşmayı hedeflemekteyiz. Bu hedefe çalışanlarımızla el el yürümek üzere yola çıktık ve yolumuza bu düşünceyle devam edeceğiz.