depolama

Depolama

Esnek, güvenilir ve kapsamlı olan depolama hizmetlerimiz, pazarda yer alan tüm işletmelere yardımcı olan niteliklerimizle ülke çapında çok geniş bir müşteri kitlesine hizmet sunmaktan son derece gururluyuz. Alanında uzman olan kadromuzla yalnızca verimliliği arttırmakla yetinmiyor maliyetleri de düşürmeye odaklı lojistik ve iş ihtiyaçlarının da karşılanması için tasarlanmış bir tedarik zinciri şeması da tasarlamaktadır. Ülkemizin her yerine yayılmış olan dağıtım merkezi ağımızla ve geniş depolama hizmetlerimizle çok geniş bir kitleye hitap edebilmekteyiz. Rakiplerimizin ötesine ve önüne geçmemizin temel prensibinin bu olduğunu düşünüyoruz. Her zaman için müşteri memnuniyetini gözeten firmamız elinden gelen en iyi hizmetleri sizlere ulaştırmaya devam edecektir.

Depolama İşlemlerimiz

Hem yurt dışında hem de yurt içinde ticarette kullandığınız ürünleriniz için elleçleme ve depolama hizmetleri sunmaktayız. Dünyanın pek çok ülkesinde yer alan kurulu bir düzenimiz vardır. Sizinle sürekli olarak aynı müşteri temsilcimiz ilgilenecektir. Ticaretin tamamı kendi ülkemizde gerçekleştiriliyor gibi hissetmenizi sağlayacaktır. Depolama işlemleri ürününüzü korumak ve saklamak adına yapılması gereken en önemli işlemlerden bir tanesidir. Ürünlerinizi sözleşme esasına ve ürünün özelliklerine göre sınıflandırarak bu işlemi gerçekleştiriyoruz. Kalite kontrolünü yapıyor daha sonrasında ise ambalajlama işlemine geçiyoruz. Barkod ve etiketleme işlemlerinden sonra bilgisayar ortamında kaydını tutuyoruz. Bundan sonrasında ürününüze hiçbir hasar gelmeyeceği konusunda sizi temin edebiliriz. Alanında uzman olan kadromuz depolama işlemlerini layığıyla yerine getireceğinden emin olabilirsiniz.

Depolama Nedir

Lojistik uzmanlardan oluşan ekibimiz herhangi bir sorguda size yardımcı olacaktır. Lojistik gereksinimlerinize boyun eğmek isterseniz daima kullanabilirsiniz. Sizin gereksinimlerinizi inceler ve sizin bütçenize uygun olamayan bir teklif sunarız. Ancak size uzun vadede çok para kazandırma konusunda da yardımcı oluruz. Firmamız bu sektörde uzun senelere dayanan deneyimi ile ülke çapında yayılmış olan lojistik merkezleriyle yurt genelinde ortaklar ağı kurmayı başarabilmiştir. Bu da şirketimize kişiye özel, ekonomik, güvenilir lojistik hizmetleri sunmamıza olanak vermiştir. Siz müşterimizin sorunlarını çözmek için buradayız. Herhangi bir lojistik ve depolama sorunu olursa biz sizlerin her zaman yanınızda olduğunu bilmeli ve bize güvenmelisiniz.

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir